Е-библиотека

Библиотека за модерна времена

Почетна > Библиотеке

Библиотеке

Назив Регион Град Адреса Радно време
ОШ "ЂУРА ЈАКШИЋ" - Орешковица Браничевски Орешковица Орешковица бб 08:00-15:00
ОШ "Жарко Зрењанин"- Велико Лаоле Браничевски Велико Лаоле Велико Лаоле бб, Велико Лаоле 08:00-13:00
Земунска гимназија - Земун Град Београд Земун Градски парк 1 08:00-15:00
OШ “Mлaдoст”, Нoви Бeoгрaд Град Београд Нови Београд Гaндиjeвa 99, блoк 64 08:00-15:00
Школа за основно образовање одраслих Обреновац Град Београд Обреновац Милоша Обреновића 143 08:00-15:00
ОШ "Павле Савић" - Миријево Град Београд Београд - Миријево Косте Нађа бр.25 08:00-15:00
ОШ "Јован Јовановић Змај" - Обреновац Град Београд Обреновац Цара Лазара бр.2 08:00-15:00
XII београдска гимназија - Вождовац Град Београд Београд - Вождовац Војводе Степе бр. 82 09:00-17:00
Музичка школа "Марко Тајчевић" Лазаревац Град Београд Лазаревац Бранка Радичевића 27а 8-17
ОШ "Кнез Лазар" Лазаревац Град Београд Лазаревац Бранка Радичевића 27-а 08:00-15:00
ОШ ''Бошко Палковљевић Пинки'' -Батајница Град Београд Батајница - Земун Пуковника Миленка Павловића 7а 08:00-17:00
VI БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА -Звездара Град Београд Београд - Звездара МИЛАНА РАКИЋА 33 08:00-15:00
Техничка школа Обреновац Град Београд Обреновац Краља Петра I 12 08:00-15:00
ОШ ''Милан Ђ. Милићевић''-Београд Град Београд Београд - Вождовац Боривоја Стевановића 27а 08:00-15:00
Електротехничка Школа "Раде Кончар" - Палилула Град Београд Београд - Палилула Браће Грим 32 08:00-15:00
ОШ "Бранислав Нушић" - Београд, Вождовац Град Београд Београд - Вождовац Заплањска 45 08:00-15:00
Саобраћајно-техничка школа Земун Град Београд Земун Цара Душана 262 8-19
ОШ "Милорад Лабудовић Лабуд" - Барошевац Град Београд Барошевац Милорада Лабудовића 34 08:00-15:00
ОШ ''Вук Караџић'' Рипањ Град Београд Београд- Рипањ Ерчанска 3, 11232 Рипањ 08:00-18:00
Медицинска школа "Стевица Јовановић" Град Београд Панчево Панчево 8-15
ОШ "Владислав Петковић Дис"- Београд Град Београд Београд - Велики Мокри Луг Радосава Љумовића 20 08:00-15:00
ОШ " Душко Радовић " - Сремчица Град Београд Београд - Сремчица Томаса Едисона 3 08:00-18:00
ОШ „ДЕСПОТ СТЕФАН ЛАЗАРЕВИЋ“ - Звездара Град Београд Београд - Звездара Нова бр. 15 08>00-15>00
ОШ “Јован Стерија Поповић” Нови Београд Град Београд Нови Београд Војвођанска 61, Нови Београд 11070 08:00-15:00
ОШ “Иван Горан Ковачић“ - Звездара Град Београд Београд - Звездара Војводе Бране 18а 08:00-15:00
ОШ "Михаило Младеновић Сеља" - Дудовица Град Београд Лазаревац - Дудовица Дудoвицa 08:00-15:00
Железничка техничка школа Београд Град Београд Београд - Палилула Здравка Челара 14 08:00-15:00
ОШ "Ђура Јакшић"-Раковица Град Београд Београд - Раковица Канарево брдо 2 08:00-15:00
ОШ „КРАЉ ПЕТАР II КАРАЂОРЂЕВИЋ“- ВРАЧАР Град Београд Београд - Врачар Марулићева 8, Врачар, 11000 Београд 08:00- 15:00
Грaђeвинскa тeхничкa шкoлa Звeздaрa Град Београд Београд - Звездара ул. Хajдук Стaнкoвa 2 08:00-15:00
Архитектонска техничка школа Београд Град Београд Београд - Врачар Војислава Илића 78 ‚08:00-15:00
OШ "Слободан Пенезић Крцун" -Јунковац Град Београд Београд - Јунковац Бановски пут број 2 08:00-15:00
Oсновна школа ''Борислав Пекић'' - Нови Београд Град Београд Нови Београд Данила Лекића Шпанца 27 08:00- 18:00
ОШ "Светозар Марковић" Београд Град Београд Београд - Врачар Хаџи Милентијева бр. 62 8-14
ОШ "Јован Јовановић Змај" - Салаш Зајечарски Салаш - Зајечар Ул Маршала Тита 35 08:00-13:00
ОШ "Владимир Перић Валтер" - Пријепоље Златиборски Пријепоље Санџачких бригада бр.13 08:00-15:00
ОШ "Рајак Павићевић" -Бајина Башта Златиборски Бајина Башта Рајка Тадића 10 08:00-15:00
ОШ „Mиливoje Бoрoвић“-Мачкат Златиборски Мачкат, Чајетина Мачкат, Чајетина 08:00-15:00
СШ "Свети Ахилије" - Ариље Златиборски Ариље Војводе Мишића 40 08:00-15:00
СTШ "Вoжд Kaрaђoрђe" - Лeбaнe Јабланички Лебане Цара Душана 78 08:00-15:00
ОШ "MЛAДOСT" - Вршац Јужно банатски Вршац Кордунска бб 08:00-18:00
ОШ ''Ђура Филиповић'' - Плочица Јужно банатски Плочица Плочица 08:00-15:00
ОШ "Т. Г. Масарик" - Јаношик Јужно банатски Јаношик Е.Кардеља 59 08:00-18:00
ОШ „Свeти Сaвa“ Пaнчeвo Јужно банатски Панчево Војвођанска 08:00-15:00
ОШ “Паја Јовановић” - Вршац Јужно банатски Вршац Школска 3 08:00-15:00
ОШ ,, Жарко Зрењанин,,- Банатско Ново Село Јужно банатски Банатско Ново Село Маршала Тита 75 08:00-15:00
ОШ "Вук Стефановић Караџић" Старчево Јужно банатски Старчево - Панчево Лоле Рибара 2 08:00-15:00
ОШ "Мирослав Мика Антић" - Панчево Јужно банатски Панчево Душана Петровића Шанета 11 08:00-15:00
ОШ "Свети Георгије" Уздин Јужно банатски Уздин Маршала Тита 143 08-14
ОШ „Бранко Радичевић“-Панчево Јужно банатски Панчево Владимира Жестића 21 08:00-18:00
ОШ ”Маршал Тито”- Падина Јужно банатски Падина Трг ослобођења 22 08:00-13:00
OШ ''Joвaн Joвaнoвић Змaj'' Ђурђeвo Јужнобачки Ђурђeвo Крaљa Пeтрa I 59 08:00-15:00
ОШ "Милован Глишић" Ваљево Колубарски Ваљево Др Пивотића 6 8-14
ОШ " Сестре Павловић " - Белановица Колубарски Белановица - Љиг Вука Караџића 27, Белановица 08:00-18:00
ОШ ''РАТКО ВУКИЋЕВИЋ'' - Ниш Нишавски Ниш Ратка Вукићевића 5 08:00-18:00
ОШ "Јован Јовановић Змај" - Алексиначки Рудник Нишавски Алексиначки Рудник Трг Рудара бб 8-13
OШ " ВУК КАРАЏИЋ " - Пирот Пиротски Пирот Српских владара 111 08:00-15:00
ОШ „Христо Ботев“ - Димитровград Пиротски Димитровград Христо Ботев бр.3 08:00-15:00
Гимназија „Свети Кирило и Методије“ Пиротски Димитровград Кирила и Методија 12 08:00- 13:00
Test Поморавски Јагодина Test pon-petak: 10-19
ОШ ,,Бранко Радичевић"-Бујановац Пчињски Бујановац Бранка Радичевића бр.1 08:00-15:00
ОШ ''Вук Караџић'' - Стубал Пчињски Владичин Хан - Стубал Стубал 08:00-15:00
Економско Трговинска школа Крушевац Расински Крушевац Чеховљева 1 08:00-15:00
Гимназија Крушевац Расински Крушевац Топличина 1 08:00-15:00
ОШ "Нада Поповић"- Крушевац Расински Крушевац Ул. Ломничке борбе 7 08:00-15:00
ОШ "Јован Цвијић" Сирча Рашки Сирча Сирча 8-14
OШ “Нoвaк Рaдoнић” Мол Северно-банатски Мол -Ада Маршала Тита 82, Мол Ада 08:00-15.
ОШ ''Доситеј Обрадовић'' Фаркаждин Средње банатски Фаркаждин Маршала Тита 2 08:00-13:00
ОШ " Урош Предић" - Орловат Средње банатски Орловат - Зрењанин Пионирска 1 08:00-13:00
ОШ “Милоје Чиплић“ - Нови Бечеј Средње банатски Нови Бечеј Маршала Тита 6 08:00-15:00
ОШ "Доситеј Обрадовић"- Бочар Средње банатски Бочар Трг ослобођења 4 08:00-15:00
Шкoлскa библиoтeкa Срeдњe шкoлe у Нoвoм Бeчejу Средње банатски Нови Бечеј Маршала Тита 8. Нoви Бeчej 23272 08:00-18:00
ОШ ''Јосиф Маринковић''- Нови Бечеј Средње банатски Нови Бечеј Јосифa Маринковићa 79 08:00-15:00
ОШ "Др Ђорђе Јоановић"-Ново Милошево Средње банатски Ново Милошево Маршала Тита 1 08:00-15:00
Гимназија "Сава Шумановић" Шид Сремски Шид Лазе Костића 2 8-17
ОШ "Вељко Дугошевић"- Рума Сремски Рума Главна Улица 71 08:00-17:00
ОШ „Петар Кочић“ Инђија Сремски Инђија Цара Душана бр 9 08:00-15:00
ОШ "др Ђорђе Натошевић" Нови Сланкамен Сремски 22323 Нови Сланкамен, Вука Караџића бр.1 08-14
ОШ "Бранко Радичевић"-Шид Сремски Шид ул. Петра Кочића бб 08:00-15:0
Гимнaзиja "Mилoш Сaвкoвић" - Аранђеловац Шумадијски Аранђеловац Јосипа Грушовника 1 08:00-15:00
ОШ " Светозар Марковић " - Лапово Шумадијски Лапово Косовских јунака 10 08:00-18:00
ОШ "Милан Илић Чича" - Аранђеловац Шумадијски Аранђеловац Књаза Милоша 88 08:00-15:00
ОШ "Светолик Ранковић" - Аранђеловац Шумадијски Аранђеловац Милована Ристића 1 08:00-18:00
ОШ “ Карађорђе”- Рача Шумадијски Рача Карађорђева 102 08:00-15:00
ОШ " Светозар Марковић " - Крагујевац Шумадијски Крагујевац Кумановска 3, Крагујевац 08:00-18:00
ОШ"МИЛУТИН И ДРАГИЊА ТОДОРОВИЋ"- Крагујевац Шумадијски Крагујевац Саве Немањића бр.2 08:00-15:00

Пријава